Izlasi mani!

Bieži vien no veiksmīgas prezentācijas daudz kas atkarīgs. Var iegūt finansējumu un atbalstu projektam, popularizēt produktu, apgūt jaunu tirgu.

Kā tas viss darbojas?
Microsoft Office PowerPoint programmā prezentāciju izveidot ir vienkārši. Būtu vēlamas pamatzināšanas darbā ar Microsoft Word, bet var iztikt arī bez tām. Visas Office programmas darbojas līdzīgi. Izmantojiet programmas iespējas.

Ko nevajadzētu darīt:

  • Nevajag mākslīgi sarežģīt prezentācijas veidošanu. Izmantojiet iebūvētās pamatiespējas, neaizraujieties ar krāšņām animācijām un skaņām. Nolieciet sevi skatītāja lomā. programmas papildiespējas izmantojiet tikai ja nepieciešams.
  • Vienā slaidā nevajadzētu ievietot daudz teksta. Ja tas ir nepieciešams, tekstu izkārto vairākos slaidos.
  • Izvēlieties gaišu fonu un tumšus burtus. Burtiem jābūt pietiekami lieliem.
  • Izkārtojiet slaidus loģiskā secībā.
  • Daudzas lietas programmā notiek automātiski un nav nepieciešams, piemēram, dzēst marķējošo tekstu un aizzīmes teksta ievadei. Tāpat izkārtojumu un krāsas nosaka izvēlētais prezentācijas dizains.

Novērojumi:
Vidējais uzmanības noturīguma līmenis pieaugušajiem ir 20 minūtes. Pirmās 20 minūtes viņi sekos līdzi prezentācijai, bet pēc tam sāks garlaikoties vai darīt ko citu. Ieplānojiet savā uzstāšanās gaitā “atslodzi” klausītājiem.