Organizēt videokonferenci

Izmantojot pieejamos līdzekļus, nav īpaši sarežģīti organizēt attālinātu tikšanos gan mazākā, gan lielākā lokā. Tiešsaistes saziņa ļauj būtiski ietaupīt ceļošanas izdevumus un tai nav ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojumu. Viss, kas ir nepieciešams- dators, mobilā ierīce (telefons) un Internet pieslēgums.

Brīnišķīga iespēja, lai prezentētu savus produktus un iepazīstinātu potenciālos pircējus ar tiem!

Populāri risinājumi:

  • Zoom platforma. Maksas, bet ļauj organizēt bezmaksas tikšanās līdz 100 personām ar ilgumu līdz 40 minūtēm. Iespējama apmaksa par atsevišķiem mēnešiem vai abonēšana uz gadu.
  • Webex. Cisco kompānijas piedāvātā platforma. Ļauj organizēt bezmaksas tikšanos līdz 100 dalībniekiem ar ilgumu līdz 50 minūtēm. Elastīgi maksas pakalpojumu plāni.
  • Microsoft Teams. Maksas, komplektā ar Microsoft Office 365 plāniem. Ir ierobežota iespēja izmantot bez maksas (sekojiet norādījumiem mājas lapā) noteiktam skaitam dalībnieku (300) ar ierobežotu sapulces ilgumu (60 minūtes).
  • Jitsi. Bezmaksas platforma, ko iespējams arī uzinstalēt uz savas organizācijas serveriem. Bezmaksas pakalpojums pieejams adresē jitsi.org. Lai arī citu ierobežojumu nav, ieteicams maksimālais dalībnieku skaits 50. Darbojas tīmekļa pārlūkprogrammā. Var integrēt arī savās mājas lapās.
  • Big Blue Button. Vēl viena bezmaksas iespēja. Darbojas tīmekļa pārlūkprogrammā. var būt ierobežojumi sapulces laikam, sakarā ar lielo pieprasījumu.

Svarīgi!
Maksas un bezmaksas versiju piedāvātās iespējas var atšķirties un atkarīgas no izvēlētā apmaksas plāna!

Parasti nepieciešama datora vai mobilās ierīces sagatavošana darbam.