Izlasi mani!

Kompānijas Microsoft piedāvātais mākoņpakalpojumu risinājums saucas OneDrive. Tas ietver sevī gan servervietu failu glabāšanai, gan tiešsaistes programmas failu rediģēšanai. Ir arī failu koplietošanas un koprediģēšanas iespējas.

Piedāvātā bezmaksas servervieta ir 5GB. Šis piešķirtais apjoms var mainīties maksas pakalpojumu izmantošanas gadījumā, kā arī integrācijā ar citiem Microsoft produktiem- tādiem kā Microsoft Office, Windows 10, Windows 8.

OneDrive ir integrēts operētājsistēmās Windows 10 un Windows 8.

Pakalpojuma izmantošanai nepieciešams Microsoft lietotāja konts.

Līdzīgi kā citos mākoņpakalpojumos, OneDrive ļauj lietotājiem saglabāt failus, fotoattēlus un citus dokumentus vairākās ierīcēs. Lietotājs var arī saglabāt savus failus pakalpojumā OneDrive un tie automātiski sinhronizēsies citās ierīcēs. Tas nozīmē, ka lietotājs var piekļūt vienam dokumentam un strādāt ar no vairākām ierīcēm dažādās atrašanās vietās.

Papildus dokumentu redaktoriem, OneDrive piedāvā e-pasta tīmekļa klienta programmu, ko var izmantot gan ar jaunizveidoto Microsoft kontu, gan konfigurēt jau esoša e-pasta konta izmantošanai.

Tīmekļa vietnes saskarne iespējama dažādās valodās. parasti valodas pārslēgšana notiek automātiski, balstoties uz datorsistēmas iestatījumiem.