Programma Canva

Visvienkāršāk, protams, ir noalgot kādu vizuālo materiālu izstrādei. tas būs saistīts gan ar papildus izdevumiem, gan ar ilgu vajadzību un vēlamā rezultāta saskaņošanu. Ir daudz iespēju izveidot vizuālos materiālus patstāvīgi un tas nav nemaz grūti un laikietilpīgi.

Canva ir populāra, vienkārša lietošanā, saprotama tiešsaistes programma dažādu vizuālo grafisko materiālu- bukletu, plakātu, paziņojumu, afišu, noformējumu, prezentāciju izveidei. Bezmaksas versija un elastīgi maksas plāni advancētāku instrumentu un iespēju izmantošanai.

Nepieciešama reģistrācija vai iespējams izmantot esošu Google, Facebook, Apple kontu.

Iestatījumos iespējama daudzu valodu izvēle, tostarp latviešu un krievu.

Programmas iespēju izvēle ir ļoti bagātīga arī bezmaksas versijai. Galvenais- izdomāt, izplānot, kam jābūt rezultātā! Canva piedāvā gan radoši izpausties, gan izmantot kādu no gatavajiem dizainiem- nav nepieciešama liela pieredze vizuālo materiālu sagatavošanā.

Videopamācības latviešu, angļu un krievu valodā.

Programma atveras valodā, kas noteikta reģionālajos iestatījumos Windows sistēmā. Tomēr, nepieciešamības gadījumā, to ir viegli mainīt.

Lai nomainītu programmas valodu:

  • Atver programmu tīmekļa pārlūkā,
  • Ja nepieciešams, reģistrē jaunu lietotāju (Sign Up) vai izmanto esošu kontu. Piesakās sistēmā Log In (Pieteikties),
  • Nospiež pogu Account settings (Konta iestatījumi):
  • Izvēlnē Language (Valoda) izvēlas nepieciešamo valodu:
  • Nospiež pogu Save changes (Saglabāt izmaiņas).

Videopiemērs ļoti vienkārša A4 formāta dokumenta izveidošanā un lejupielādē, izmantojot pārlūkprogrammu Mozilla Firefox: